KURUMSAL
   Firmamızın merkezi Ankara’da olmakla birlikte, bölge temsilcilikleri ve yetkili teknik servis ağlarımızla ülkemizin her yerinde hizmet vermekteyiz.
  ASELKA MÜHENDİSLİK ASANSÖR kaliteli hizmet ve zaman konusunda çok duyarlı olup müşteri memnuniyetini esas alarak organize olmuş durumdadır.
  Asansör sektörü sürekli gelişen ve yeniliklere çok açık bir sektör olduğu için bu gelişmeleri çok yakından takip ederek personelimize periyodik olarak firma içinde mesleki eğitim vermekteyiz.
  Yıllardır birlikte çalışan ve üreten alanında uzman mühendisleri, teknikerleri, büro yönetmenleri ve deneyimli ustaları ile geniş ve uyumlu bir ekibe sahip olan firmamız çok sayıda projeyi tam zamanında bitirmiş olmanın gururuna sahiptir.
  Firmamız, üretimden montaja ve bakıma kadar (CE, ISO 9001 – TSE) yeterlilik belgesine sahip olup, yüzlerce referansa sahiptir.
  Her geçen gün giderek büyüyen ASELKA MÜHENDİSLİK ASANSÖR kaliteyi ve can güvenliğini esas alarak müşterilerini memnun etmeyi temel ilke edinmiştir.
                            

     Cevizlidere Mahallesi 1252 Sokak No: 8/4 Balgat-Çankaya/ANKARA Tel & Faks : 0312. 285 83 13 & 0312. 284 60 35        web tasarım: tüyograf